Cook Islands

Görünüm listeleri

Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Cook Islands

Cook Adaları'nda satılık emlak

Cook Adaları, Yeni Zelanda ile siyasi olarak bağlantılı bir Güney Pasifik ülkesidir. 15 adası geniş bir alana yayılmıştır. En büyüğü olan Rarotonga'da sarp dağlar ve başkent Avarua vardır. Kuzeyde, Aitutaki adasının mercan resifleri ve küçük kumlu adacıklarla çevrili büyük bir lagünü vardır. Ülke, sayısız dalış ve şnorkelli yüzme alanıyla ünlüdür.

Cook Adaları'nda satılık yeni bir mülk arıyorsanız, güney takımadalarında 6, kuzeyde 6 adanın daha olduğunu bilmelisiniz. Bazılarına iç hat uçuşları ile, diğerlerine ise sadece tekneyle ulaşılabilir. 2 milyon kilometre karelik okyanusa dağılmış küçük, eşsiz ve zamansız mücevherler, turizmin alışılmışın dışında.

Cook Adaları'nda satılık bir mülk satın almakla ilgileniyorsanız, bahçe adası Mauke ve sakinleri evlerinin bakımlı bahçelerinden son derece gurur duyuyor. Her yerde büyüyen kır çiçekleriyle şaşırtıcı derecede güzel bir ada.

Mitiaro, kendine özgü bir tarih ve kültürün yanı sıra güzel yeraltı kireçtaşı havuzları ve sessiz mağaraları ile Pasifik'teki en güzel ve en çok ziyaret edilen adalardan biridir. Yerel bir aileyle birlikte geleneksel sazdan bir çatı altında yaşadığınız Cook Adaları'nda satılık kır evlerinin ve diğer birçok mülkün tadını çıkarın.

Mangaia, Cook Adaları'nın ikinci en büyüğü ve 18 milyon yılıyla da en eskisi. Binlerce yıldır okyanustan çıkıp dev mağaraları gizleyen bir mercan adasıdır.

Manuae, Aitutaki'nin yaklaşık 100 km güney-doğusunda yer almaktadır ve muhteşem lagünü, Aitutaki'den Atiu'ya uçuş sırasında görülebilir. Tüm deniz kuşları ve kaplumbağalar için çok ıssız bir doğa rezervidir. Cook Adaları'nda satılık emlak aramanın en iyi yerlerinden biri

Takutea, Atiu'nun kuzeydoğu kıyısına sadece birkaç mil uzaklıktadır. Bu vahşi yaşam koruma alanı, bir Güven Fonu tarafından yönetilmektedir.

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 6747

Satilik Ev, Cook Islands, Rarotonga, Rarotonga, Rarotonga

5,020,441.06TRY
Satilik
Ev

1 m²
Uyan güzel ve geleneksel mesken seçin. serinletici bir sabah atın yüzebilirsiniz. Uzan öğleden sonra ve güneş banyosu! Ve sonra parti bütün gece! Sade...
UNAVAILABLE
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB